Lauantain avo sm-finaalipaikat

Lauantain radoilta avo SM-finaaliin menijät:

Pikkumini 1 D

nofte Hippo & Päivi Uimonen MAH

 

mini1 D

x-rotu Elmeri & Jasmin Koljonen VAU

 

mini1 F

mittel Pena & Mervi Hämäläinen SAVPK

 

mini1 E

mittel Pena & Mervi Hämäläinen SAVPK

 

medi 1 D

parson Morris & Laura Manninen VARPS

 

medi1 E

islam Nuura & Siiri Rautiainen SAVPK

 

medi1 F

parson Morris & Laura Manninen VARPS

 

pikkumaksi1 D

pumi Rymy & Marike Witick K-PKK

 

pikkumaksi1 E

borcol Iitu & Johanna Wallström K-PKK

 

pikkumaksi1 F

borcol Hyrrä & Helena Nissilä RAAHE

 

 

maksi 1 D

x-rotu Cara & Katja Koikkalainen JOA

 

maksi1 E

borcol Liekki & Marko Huikuri AST

 

maksi1 F

borcol Messi & Mari Tapper NoDo

 

maksi2 D

borcol Kyy & Tanja Kuikka TAMSK

 

maksi2 E

borcol Kyy & Tanja Kurikka TAMSK

 

maksi2 F

pyrpal Kundi & Riina Korhonen VAU

 

pikkumaksi2 D

borcol Vire & Taija Mäkelä MÄNTS

 

pikkumaksi2 E

novnou Tuisku & Heli Vatanen LIPER

 

pikkumaksi2 F

novnou Tuisku & Heli Vatanen LIPER

 

medi2 D

shelam Vienna & Tiina Paakkari LAUKA

 

medi2 E

manter Hula & Petra Tiihonen ACE

 

medi2 F

Riima & Inka Räsänen POKS

 

mini2 D

shelam Moona & Virpi Hänninen IMAKK

 

mini2 E

shelam Lila & Emilia Vuojolainen LAU

 

mini2 F

jackru Billy & Henna Hakkarainen VARPS

 

pikkumini2 E

nofte Hippo & Päivi Uimonen MAH

 

pikkumini2 F

kkanmä Aune & Minna Hirvonen JOA

 

pikkumaksi3 E

auskel Terra & Elisa Väistö JOA

auskel Rasti & Sanna Nummelin JAU

x-rotu Ditte & Kirsi Lappalainen

 

pikkumaksi3 D

mudi Vekku & Tiinamari Harjula JÄNKK

mudi Viki & Marika Vuori OSKK

 

pikkumaksi3 F

mudi Marsu & Sampo Kokkonen LAU

novnou Nelli & Maiju Grönholm KAT

auspai Taika & Mira Koponen HSKH

 

maksi3 E

borcol Fu & Janita Leinonen LAW

kroati Böödi & Tommi Raita-aho TAMSK

belpag Bolt & Antti Kurvinen ACE

 

maksi3 D

borcol Fu & Janita Leinonen LAW

borcol Into & Tiina Koistinen RIMA

borcol Eve & Tiina Hasu JAU

 

maksi3 F

borcol Dao & Jaakko Suoknuuti LAW

borcol Qra & Hannamari Nieminen HSKH

borcol Fu & Janita Leinonen LAW

 

medi3 E

mittel Ycä & Mervi Hämäläinen SAVPK

borcol MiG & Janita Leinonen LAW

shelam Touho & Minna Tikkanen HSKH

 

medi3 D

x-rotu Rosa & Taina Rantanen VEIKK

borcol MiG & Janita Leinonen LAW

auskel Fea & Pilvi Hyttinen JAT

 

medi3 F

shelam Kisu & Päivi Männistö-Rahunen PIRKU

pyrpal Hikka & Pia Pynnä LÄGI

shelam Dave & Soili Makkonen JOA

 

mini3 E

parson Milli & Vera Nissin HAU

käävil Enya & Laura Ölander KSSK

x-rotu Buffy & Nina Hiltunen JOA

 

mini3 D

käävil Enya & Laura Ölander KSSK

x-rotu Buffy & Nina Hiltunen JOA

papill Minttu & Nikolai Niemi VEIKK

 

mini3 F

käävil Enya & Laura Ölander KSSK

parson Milli & Vera Nissin HAU

shelam Hippu & Mari Oksanen JAT

 

pikkumini3 D

jackru Sylvi & Jenny Kurki POKS

popopk Kerttu & Hanna Päivinen JOA

 

pikkumini3 F

phalem Sansa & Jaana Salonen KAT

jackru Taksi & Katu Huttunen & HU-PU

käävil Yaya & Laura Ölander KSSK

 

pikkumini3 E

jackru Taksi & Kati Huttunen HU-PU

käävil Yaya & Laura Ölander KSSK

mittel Piivi & Katri Turpeinen VARPS

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *